Interior Esthetic

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą drugą stronę internetową ,której ambicją i celem jest prezentacja oraz promocja nowoczesnych materiałów do dekoracji wnętrz.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski tworzącą nowoczesne technologie aranżacji wnętrz bezpieczne dla człowieka i jego środowiska naturalnego. W szczególności polecamy ekologiczny tynk TERRASTONE, który po wyschnięciu tworzy spoistą ,paro przepuszczalną powłokę o niespotykanej odporności na zmywanie, idealny do łazienek. Jak również tynki akrylowe firmy RIVEDIL wyróżniające się szeroką gamą kolorów i różnorodną techniką kładzenia. Mozaikę kokosową EKOBE ,kamień naturalny JERUSALEM oraz lampy z kamienia ALABASTER.

Nasza oferta obejmuje również produkty specjalistyczne firm takich jak MAPEI ( kleje, fugi ), FILA ( impregnaty, woski, oleje ) oraz Fast i Kreisel (chemia budowlana, tynki zewnętrzne, systemy ociepleń ). Dzięki szerokiej ofercie, różnorodności barw, produkty nasze stanowią idealne dopełnienie zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz.

Szczególnie ważne dla nas jest działanie celowe ,ukierunkowane z wizją przez co szybko trafiamy do szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców .Nasza stronę dedykujemy klientom indywidualnym którzy poszukują inspirujących pomysłów z dziedziny aranżacji wnętrz ,jak również publiczności profesjonalnej ;architektom, projektantom, dekoratorom.. Zapraszamy do współpracy wykonawców ,inwestorów i deweloperów. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego klienta ,jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy, również cenowej.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza oferta oraz obejrzenia portfolio.

Zapraszamy również na stronę www.stoneesthetic.pl.

Interior Esthetic oraz Stone Esthetic na targach budowlanych